Závesné kreslo CALIFORNIA

189,90 € 

TTFW2

Závesné kreslo predstavuje spojenie pohodlia a jedinečného, priam až nápaditého dizajnu, ktorý dokonalo vynikne v exteriéri, ale aj interiéri. Záhradné lehátka a stoličky pôsobia oproti kreslu obyčajne, takže ak chcete svoju terasu alebo dvor oživiť o nový doplnok, ktorý maximálne využijete počas relaxu, tak už viac hľadať nemusíte.

Množstvo:

Predstavujeme Vám komfortné, moderné a nadčasové závesné kreslo, ktoré je ideálnym miestom na strávenie príjemných chvíľ vytúženého relaxu. Svoju terasu, balkón alebo záhradu môžete doplniť o toto maximálne pohodlné hojdacie kreslo, ktoré vďaka svojmu vzhľadu pripomínajúcemu vtáčie hniezdo dokonale zapadne do exteriéru. Svoje využitie nájde aj v obývačke alebo spálni, takže radosť z príjemného kolísania si nemusíte odoprieť ani v zime. 


Závesné hojdacie kreslo je vystlané mäkkými vankúšami, ktoré spolu s košom vytvárajú harmonický celok a  poskytnú očakávaný komfort. Užiť si ho naplno môžete počas voľných chvíľ s kávou alebo knihou v ruke alebo len tak, prirodzene, sa nechať ukolísať a odreagovať sa s pohľadom upriameným na krásy okolia. Nie len vy, ale aj deti a priatelia ocenia nový kúsok, ktorý budú s radosťou počas svojej návštevy využívať. 


 

Výška koša: 110 cm (+/- 5 cm)
Šírka koša: 100 cm (+/- 5 cm)

 

Materiál:  technoratán (ekologický umelý ratan)

Technoratan je materiál, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

 

Sada obsahuje: kôš + vankúše

POZOR!! Kreslo sa predáva BEZ STOJANA!!!


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení. 

  • FarbaHnedá
  • MotívRetro