Hojdacia sieť pre dvoch oranžová s vankúšom

26,90 € 

TTH11

Hojdacia sieť sa stane skvelým záhradným doplnkom, kde budete radi tráviť svoj čas vyčlenený na oddych a relax. Pohodlne si ľahnite a nechajte sa pohltiť príjemným “hompáľaním”, ktoré Vás navráti do detských čias, kedy bola pre nás zážitkom aj obyčajná hojdačka.

Množstvo:

Hojdacia sieť alebo aj “kolíska bohov” - hammock ako ju zvyknú označovať obyvatelia Latinskej Ameriky má svoj pôvod práve v tomto svetovom regióne. Do krajín Európy pohodlnú sieť priviezol práve Kolombus a odvtedy sa stala súčasťou výbavy námorníkov, ktorý kolonizovali, ale aj objavovali svet. 


My dnes  nemusíme byť námorníkmi, aby sme si pohodový čas strávený v hammocku mohli vychutnať. Stačí sieť zavesiť medzi dva stromy alebo iné pevné body a nechať sa unášať pomalým a relaxačným hojdaním, ktoré môže skĺznuť aj do poobedňajšieho spánku. Chvíle oddychu tak posuniete na vyšší level. Hojdacia sieť môže nájsť svoje využitie nie len na terase, na záhrade v tieni stromov, alebo pri chalupe, no oceníte ju aj počas chladnejších mesiacov v pohodlí svojho domova. Každé dieťa a teenager sa poteší takémuto prírastku do svojej izby, kde si môže odpočinúť, čítať knihy alebo sa venovať hrám. Šírka: 120 cm

Dĺžka: 200 cm


Materiál: polyester

 

Tolerancia rozmerov + / - 3%

Sieť bude dodaná bez drevenej konštrukcie.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • FarbaOranžová
  • MotívPruhovaný