Sivé bavlnené obliečky s ružovými vzormi

17,90 € 

Tento produkt si už v tejto zľave niekto kúpil.

pok-97_54427

Hľadáte luxusné posteľné obliečky s nadčasovým vzorom a živými farbami, ktoré za pár sekúnd dokážu vynoviť vašu spálňu? Ak patríte medzi tých, ktorí kladú dôraz na kvalitu a dlhú životnosť materiálu, tak potom ste tu správne.

O PRODUKTE

Ak sa Vám doteraz vstávalo ráno ťažko z postele, tak teraz už nebudete chcieť vstať vôbec. Prinášame Vám posteľné obliečky s unikátnymi vzormi, ktoré sú zabalené v elegantnom plastovom balení. Tieto obliečky spravia z Vašej spálne úplne iný svet.

Obliečky sú vyrábané z prvotriedných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a stálosť farieb aj po opakovanom praní. Tým potešia aj náročných zákazníkov.

Tieto obliečky plnia nielen úžitkovú funkciu, na ktorú ste boli doteraz zvyknutí, ale aj dekoratívnu. Každý, kto vzhliadne Vašu vynovenú spálňu zostane v nemom úžase. Môžete sa stať dizajnérom Vášho domova, pretože u nás si viete okrem posteľných obliečok zaobstarať aj prehozy na posteľ, hotové 3D závesy, luxusné deky a obliečky na vankúše. To všetko aj v živých 3D motívoch a realistických farbách.

 

ROZMERY

šírka 160 x dĺžka 200 cm

šírka 200 x dĺžka 220 cm


MATERIÁL

100% bavlna

 

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

Set posteľných obliečok obsahuje 2ks obliečok na vakúše v rozmere 70x80 cm.
Tolerancia rozmerov + / - 3%
Pranie: Odporúčame Vám prať pri teplote 40°C, nepoužívať chemické bielidlá a prať naruby.
Možný posun vzoru na obliečkach na vankúši.

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • FarbaSivá
  • MotívVintage