Donut nafukovačka zelená

11,90 € 

TTDM15

Tešíte sa už na leto? Ľadový drink v ruke, teplé slnko nad hlavou a pohoda pri bazéne či mori. Ak máte radi letné kúpanie, práve pre Vás máme pripravené nafukovačky. V našej ponuke nájdete rôzne tvary, farby či veľkosti a ich mnohostranné využitie. Je len na Vás či sa na nich budete kĺzať po vode alebo sa len tak opaľovať.

Tento produkt je vypredaný.

If you are still looking for, you go to and display the newest products.

Nafukovačky

Nafukovačky do vody Vám zaručia kopec zábavy. Blíži sa horúci letný deň a Vy ho nechcete stráviť len tak, obyčajne, ležaním pri bazéne? Práve pre Vás je pripravená kolekcia nafukovačiek. V ponuke nájdete nadrozmerné nafukovačky v tvare pelikána, jednorožca či krídel, ale aj menšie nafukovačky ako plávacie koleso v tvare donutu, kúsku pizze či praclíka. 


Odreagujte sa a užívajte si leto. Nie je nič ľahšie. Na každej pláži či pri bazéne budete priťahovať pozornosť. Nemusíte sa o nič starať len si užívať krásne počasie. V ponuke nájdete aj malé nafukovačky, ktoré poslúžia ako držiak na nápoje. Takže Vám už nič nebude brániť v skvelom oddychu. Či si užívate dovolenku s priateľmi alebo rodinou, všetci budú z týchto nafukovačiek ohúrení. Využijú ich deti pri šantení v bazéne, dospelí pri zábave s priateľmi alebo len tak na jednoduché leňošenie. 120 x 120 cm


Materiál: PVC

 

Tolerancia rozmerov + / - 3%

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.


 
  • FarbaZelená
  • MotívDetský