Prehozové deky tmavo sivej farby s ružovým obšitím

10,90 € 

Tento produkt si už v tejto zľave niekto kúpil.

KOC-CAMEI--1

Hľadáte deku, ktorá Vám spríjemní sychravé večery pred televíziou alebo pri čítaní knihy? Naše deky z francúzskej kolekcie Vás určite očaria svojou nezameniteľnou mäkkosťou, hrejivosťou a ľahkosťou. Deka je aj štýlovým doplnkom na gauč, ktorý môžete použiť  vo vlastnej obývačke, ale poslúži tiež ako moderný darček, ktorým zaručene prekvapíte.     

 


Obohaťte svoju obývačku štýlovými a hrejivými francúzskymi dekami. Potrebujete ochrániť sedačku pred rýchlym zničením alebo fľakmi? Deku môžete použiť aj ako prehoz na gauč alebo kreslo. Výnimočne jemné plédy Vám padnú hneď do oka a po zakúpení sa ich nebudete chcieť vzdať.  Kvalitný materiál Vám zaručene nebude púšťať vlákna, po vypraní nestratí na svojej kvalite a ani sfarbení, takže deka Vám vydrží niekoľko rokov a nebudete mať starosti so zakúpením novej.  Svoje využitie môže nájsť aj ako prikrývka pre bábätka a deti do kočíka.

 

Rozmer: šírka 125 x dĺžka 150 cm

Materiál: 100%  polyester

 

 

Deka sa môže stať pre Vás aj skvelým tipom na  vianočný alebo narodeninový darček, s ktorým vôbec nič nepokazíte, naopak, urobíte veľkú radosť. 

Zaujímavé doplnky


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaSivá
  • MotívBez motívu