Dámsky župan oranžovej farby s motívom tigra

Patríte medzi ľudí, ktorí sa radi cítia pohodlne? Keď si po náročnom a namáhavom dni v práci môžte najprv oddýchnuť vo vani a potom sa komfortne v župane usadiť s knihou na gauč alebo pred televízor? V takom prípade si určite prezrite ponuku dámskych županov rôznych strihov, dĺžok a farieb. Župan je nenahraditeľnou časťou každého dámskeho, ale aj pánskeho šatníka.

23,90 € 

DZ47
tel
Množstvo:

Mnohí z nás, ak nás k tomu netlačia pracovné povinnosti, nepatríme medzi ranné vtáčatá. Ak Vás niekto prekvapí zvonením zvončeka aj v neskorších dopoludňajších hodinách, tak župan sa stáva záchranou na poslednú chvíľu. Spoľahlivo zakryje pyžamo, ale taktiež poskytne aj teplo, keď sa prebudíte do chladnejšieho počasia. Často mávate dni, keď nevystrčíte päty z domu? Práve vtedy sa chcete cítiť čo najviac komfortne, a aj preto Vám prinášame novú kolekcia mäkučkých dámskych županov, ktoré využijete nie len pre domácu pohodu, po sprche, ale aj pri bazéne, počas letnej či zimnej dovolenky alebo wellness pobytu.


Vyberte si z niekoľkých ponúkaných fantastických farieb a dĺžkových strihov s dlhým rukávom či s kapucňou alebo bez nej. Župan sa vďaka praktickému viazaniu v oblasti pása dokonale prispôsobí telu.


Materiál: 100% mikrovlákno


 

ROZMER  ABCD 
S  49 95 55 60  
M  53 100 60 64  

 

 


Tolerancia rozmerov: +/-2%


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaOranžová
  • MotívBez motívu