Dámske overal pyžamo červené s hviezdičkovým vzorom

Vieme, že prespíme približne tretinu života. A toľko času by sme nemali stráviť v nepohodlí a počas menej teplejších ročných období aj v chlade. Ak sa zvyknete v noci budiť kvôli zime, tak výber pyžama by ste nemali podceniť. Vyskúšajte niečo nové – dámsky pyžamový overal, ktorý Vás zakryje od členkov až po hlavu.

26,90 € 

TTP snow red
tel
Množstvo:

Nie nadarmo sa pyžamo radí k tým najobľúbenejším kúskom odevu, pretože  symbolizuje blížiaci sa spánok a relax. Poznáme rôzne typy a štýly, ktoré sa nie vždy dajú jednotne nosiť počas celého roka. Pripravte sa s nami na chladné noci a večery. Vyskúšajte dámsky spací overal z kolekcie SNOW, ktorý Vám prinesie maximálny pôžitok z nosenia a nezameniteľný  pocit  komfortu. Tak prečo sa nenechať takto rozmaznávať? Vďaka mäkučkému a teplému supersoft mikrovláknu sa budete cítiť ako v bavlnke. Ďalšími výhodami je aj to, že materiál má dobré termoregulačné vlastnosti a nie je zdraviu škodlivý. Overal sa stane skvelým pomocníkom aj v prípadoch, ak sa počas spánku príliš prevaľujete a odhadzujete zo seba perinu, takže sa zbytočne nevystavujete chladu. Môžete si vybrať z rôznych farieb a piatich kombinácií nadčasového severského štýlu, ktorý je nosným prvkom celej kolekcie. Súčasťou dámskeho pyžama je aj kapucňa a veľké vrecká.   

 

Zapínanie overalu: zips

Materiál: supersoft mikrovlákno

 

 

Mnohí z nás práve pyžamo kupujú na Vianoce, ale aj na iné sviatky. Skúste prekvapiť úplne originálne - dámskym overalom na spanie.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaČervená
  • MotívAbstraktný