Skladacie a polohovateľné záhradné lehátko

Množstvo:

69,90 € 

82,50 €

-15%

MULZRL009-R-BLACK

Kvalitný relax v záhrade či na chate si viete dopriať s kvalitným záhradným nábytkom. Relaxujte na pohodných ležadlách, ktoré Vám poskytnú ten najväčší komfort.

  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Kvalitné a pohodlné ležadlo je základom pre príjemný a dokonalý relax na slnku. V našej ponuke nájdete ležadlá, ktoré Vám poskytnú ten najlepší komfort a zároveň vás aj ochránia pred slnečnými lúčmi. Na výber sú polohovateľné aj stabilné ležadlá.

 

Aké ležadlo zvoliť? 

Očakávate komfort, ktorý si viete prispôsobiť s polohovateľným ležadlom alebo stabilitu jednej polohy? Konštrukcia lehátka umožňuje nastavenie v 3 polohách. Radi cestujete a chcete praktickosť? Stavte na skladacie lehátko vyrobené z ľahších no zároveň pevných materiáloch. Ak Vám záleží na ochrane pred slnečným žiarením, možete si zvoliť ležadlo so strieškou, ktorá Vás bude chrániť. Pre veľkých milovníkov slnka máme aj ležadlá bez striešky. Maximálny komfort a pohodlie vám ponúknu ležadlá s praktickým miestom pre osobné veci či osviežujúci drink. Ležadlo sa nedá polohovať do úplne vodorovnej polohy, polohovanie - viď obrázok.

 

Špecifikácie:

Materiál: oceľ, polyester

Rozmery: 120x67x86x37cm

Váha produktu: 7 kg

Maximálne zaťaženie: 100 kg

Súčasť balenia:  ležadlo

Polohovateľnosť: áno

Vlastnosti:

  • FarbaČierna