Vzduchová clona - keramický ohrievač 2000W POWERMAT

64,90 € 

POWPM1192

Vzduchová clona - keramický ohrievač 2000W POWERMAT, Trojstupňové nastavenie vykurovacieho výkonu, Napájanie: sieťové 230 V / 50 Hz, Funkcie: ohrev a fúkanie

Tento produkt je vypredaný.

Zobraziť novú kolekciu pre tento rok z kategórie ...

Ventilátory
  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Úlohou clony je udržiavať nastavenú teplotu v miestnosti a minimalizovať tepelné straty spôsobené najčastejšie často otváranými vchodovými dverami. V horúcich dňoch, keď je v byte pohoda a chládok a vonku je teplo, pri otvorení dverí do izby zabráni clona studeného vzduchu prenikaniu horúcich vzdušných hmôt dovnútra. V zime je situácia opačná, keď vonku mrzne a v miestnosti vládne teplá a príjemná atmosféra, záves vytvára horúci blok, ktorý výrazne minimalizuje fenomén vnikania studeného vzduchu dovnútra.

Trojstupňové nastavenie vykurovacieho výkonu

Prevádzku prístroja je možné prispôsobiť našim potrebám vďaka vstavanému regulátoru s 3 nastaveniami výkonu.

1 stupeň - 0W (funkcia ventilátora - bez ohrevu)

2. stupeň - 1000W

3. stupeň - 2000W

 

Zariadenie používa keramický ohrievač. Toto riešenie zaručuje efektívnejšiu prevádzku a dlhší odvod tepla. Najdôležitejšie je, že použitie tejto technológie úplne eliminuje nepríjemný zápach, ktorý pochádza zo zariadení vybavených štandardnými špirálovými ohrievačmi. Vzduchová clona čerpá plný výkon, aby sa rýchlo zahriala a dosiahla optimálnu teplotu. So zvyšujúcou sa teplotou klesá aj spotreba energie. Tento dynamický vykurovací systém je nielen efektívny, ale aj časovo a energeticky úsporný. Keramické ohrievače sú navrhnuté tak, aby fungovali kdekoľvek medzi -40 °C a 70 °C.Špecifikácie:

Vykurovací výkon: 0 / 1000W / 2000W

Napájanie: sieťové 230 V / 50 Hz

Časovač: 1 až 8 hodín

Dĺžka napájacieho kábla: 155 cm

Funkcie: ohrev a fúkanie