Sada Energy+: 2x 4ah batérie s duálnou nabíjačkou 58GE134 GRAPHITE

Množstvo:

143,00 € 

FIX58GE134

Vynikajúca príležitosť pre fanúšikov elektrických náradí zo série moderných akumulátorových systémov Energy+. Sada obsahuje dva akumulátory s kapacitou 4 Ah a dvojitú nabíjačku pre značky GRAPHITE a NEO, ktoré sú všestranným príslušenstvom, dopĺňajúcim kolekciu náradia.

  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Vynikajúca príležitosť pre fanúšikov elektrických náradí zo série moderných akumulátorových systémov Energy+. Sada obsahuje dva akumulátory s kapacitou 4 Ah a dvojitú nabíjačku pre značky GRAPHITE a NEO, ktoré sú všestranným príslušenstvom, dopĺňajúcim kolekciu náradia.

Sada obsahuje:

2x akumulátor kompatibilný s náradím série Energy+ od značky GRAPHITE s napätím 18 V a kapacitou 4 Ah. Lithium-iontový zdroj energie je vybavený elektronickým systémom kontroly teploty a prúdu. Umožňuje pohodlné nabíjanie bez rizika straty kapacity. Čas potrebný na úplné nabitie je len približne 120 minút. Tento proces tiež uľahčuje integrovaný ukazovateľ stavu nabitia na tele akumulátora. Akumulátor má certifikát CE o bezpečnosti.

Dvojitá nabíjačka zo série Energy+ od značky GRAPHITE, určená pre profesionálov a majsterkovačov. Zariadenie je určené na nabíjanie 18 V lithium-iontových akumulátorov. Maximálny prúd nabíjania je 3 A. Nabíjačka je vybavená systémom kontroly napätia a teploty, čo zabezpečuje správnu bezpečnosť pri používaní a bráni prehrievaniu tela. Napätie nabíjania je 21,5 V a napájanie je 230 V~50 Hz. Nabíjačka je vybavená diódami, ktoré informujú o priebehu práce zariadenia, a odolným, flexibilným káblom o dĺžke 2 m.

Technické parametre:

Čas nabíjania: 2 h

Kapacita akumulátorov: 4 Ah

Napätie:

Akumulátora: 18 V

Nabíjania: 21,5 V