Plachta na posteľ s napínacou gumičkou 140 x 200 cm

10,90 € 

jersey2

Chcete, aby sa Vám na Vašej posteli dobre spalo a cítili sa dobre počas celej noci? Ponúkame Vám posteľné prestieradlá, ktoré sú príjemné na dotyk a Vám sa na nich bude pohodlne ležať.  Široká škála farieb a rozmerov Vám ponúka vybrať si vhodnú posteľnú plachtu, ktorá doladí Vašu spálňu do poslednej bodky. 

Množstvo:

  

Posteľné prestieradlá sú vyrábané najmodernejšou technológiou, ktorá zaručí, že textília plachty sa pri opakovanom praní nezničí, nezbledne, nestratí svoju mäkkosť a pružnosť.   Plachty majú v leme všitú gumu, takže sa Vám nebudú počas spánku vysúvať z matraca, ale budú pevne na ňom držať celú noc. Už Vás každé ráno nebude trápiť žiadne naprávanie plachty. Prestieradlo je elastické a ľahko sa na matrac navlieka.  Ponúkame Vám ich v rôznych farbách a rozmeroch, takže si stačí zmerať matrac a vybrať správnu veľkosť.

 

Materiál: 82% bavlna, 18% polyester

Rozmer prestieradla: šírka 140 x dĺžka 200 cm

Prestieradlo je vhodné na matrac s rozmermi 120-140 cm x 200 cm a hrúbkou 20 cm

 

 

Posteľné prestieranie ako darček? Prečo nie! Ak chcete blízkemu podarovať posteľné obliečky, tak pribaľte k nim aj plachtu na posteľ a poistite sa, že všetko bude spolu pekne farebne ladiť.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • MotívBez motívu