Pásikavé posteľné návliečky sivé LINENIST GREY

26,90 € 

ELEGA-31

Hľadáte luxusné obliečky s nadčasovým vzorom a pestrými farbami, ktoré oživia Vašu spálňu za malú chvíľu? Ak sa radíte medzi ľudí, ktorí si pri posteľnej bielizni dajú záležať na kvalite a dlhej životnosti materiálu, potom ste na správnom mieste.

Množstvo:

O PRODUKTE

V prípade, že sa Vám doteraz ráno vstávalo ťažko z postele, teraz už nebudete chcieť vstať vôbec. Prinášame Vám posteľné obliečky s jedinečným realistickým vzorom, ktoré sú balené v praktickom plastovom balení. Posteľné návliečky z tejto kolekcie spravia z Vašej spálne úplne iný svet. Obliečky na periny sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a stálosť farieb aj po opakovanom praní. Aj nároční zákazníci budú s týmito návliečkami určite spokojní.

 

Tieto obliečky plnia okrem úžitkovej funkcie, na ktorú sme zvyknutí, aj dekoratívnu. Každý, kto uvidí Vašu spálňu zostane v nemom úžase. Ľahko sa u Vás doma stanete špičkovým dizajnérom, pretože u nás si viete okrem posteľných obliečok zaobstarať aj prehozy na posteľ, závesy, luxusné deky či obliečky na vankúše. To všetko v živých motívoch a farbách.

 

ROZMER

Obliečka na paplón rozmer:

šírka 160 cm x dĺžka 200 cm

šírka 180 cm x dĺžka 200 cm

šírka 200 cm x dĺžka 200 cm

šírka 200 cm x dĺžka 220 cm

 

V komplete posteľných obliečok sa nachádza:

-  obliečka na vankúš v rozmere 60x70 cm

 

MATERIÁL

- polycotton

 

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

Odporúčame Vám nepoužívať chemické bielidlá a prať naruby

Tolerancia rozmerov + / -3%

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • FarbaSivá
  • MotívPruhovaný