Kvetovaná pikniková deka zelenej farby

Deky na piknik využije azda každý, kto má aspoň trošku rád chvíle strávené v prírode. Spracovanie a materiály použité pri výrobe týchto diek sú prispôsobené práve pre ich využívanie v exteriéri. Spodná vrstva piknikových diek Vás chráni pred vlhkosťou a chladom. Vonkajší povrch Vám zaručí komfort pri piknikovaní či opaľovaní sa pri vode.

15,00 € 

NR 010 FLOWERS
tel
Množstvo:

 

Piknikové deky by nemali chýbať vo výbave žiadneho nadšenca letných výletov. Veď, kto by nemal rád príjemné posedenie na lúke, v parku či na pláži s priateľmi alebo milovanou osobou.  Spoločné chvíle strávené na deke si bez pochýb obľúbia aj deti. Zoberte ich na prechádzku spojenú s piknikom a nezabudnuteľným dobrodružstvom sa pre ne stane aj lúka neďaleko domova.


Piknikové deky z našej kolekcie sa dajú jednoducho a rýchlo poskladať na praktickú tašku s úchytmi a zapnúť na suchý zips. Na spodnej strane diek je hliníková fólia, ktorá zabezpečuje tepelnú izoláciu a tiež Vás dokonale chráni pred vlhkosťou. Nemusíte sa tak obávať toho, že po chvíli piknikovania budete sedieť na studenej a od zeme navlhnutej deke. Povrch piknikovej deky je vyrobený na dotyk z príjemného a mäkkého materiálu. Čas strávený na deke sa v prípade vhodného počasia pre Vás stane ideálnym relaxom.

 

Rozmer: šírka 150 cm x dĺžka 180 cm

Rozmer po zložení: výška 37 cm x šírka 46 cm x hrúbka 5 cm

 

Povrch deky: 100% polar fleece

Spodná vrstva: 2 mm hrubá PVC pena, hliníková fólia

 

Pranie: Odporúčame Vám prať pri teplote 30°C, nepoužívať chemické bielidlá, prať naruby a nesušiť v sušičke.

Tolerancia rozmerov + / -3%.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaZelená
  • MotívKvetový