Nafukovacia labuť pre deti

13,90 € 

TTDM16

Tešíte sa už na leto? Ľadový drink v ruke, teplé slnko nad hlavou a pohoda pri bazéne či mori. Ak máte radi letné kúpanie, práve pre Vás máme pripravené nafukovačky. V našej ponuke nájdete rôzne tvary, farby či veľkosti a ich mnohostranné využitie. Je len na Vás či sa na nich budete kĺzať po vode alebo sa len tak opaľovať.

Množstvo:

Nafukovačky do vody Vám zaručia kopec zábavy. Blíži sa horúci letný deň a Vy ho nechcete stráviť len tak, obyčajne, ležaním pri bazéne? Práve pre Vás je pripravená kolekcia nafukovačiek. V ponuke nájdete nadrozmerné nafukovačky v tvare pelikána, jednorožca či krídel, ale aj menšie nafukovačky ako plávacie koleso v tvare donutu, kúsku pizze či praclíka. 


Odreagujte sa a užívajte si leto. Nie je nič ľahšie. Na každej pláži či pri bazéne budete priťahovať pozornosť. Nemusíte sa o nič starať len si užívať krásne počasie. V ponuke nájdete aj malé nafukovačky, ktoré poslúžia ako držiak na nápoje. Takže Vám už nič nebude brániť v skvelom oddychu. Či si užívate dovolenku s priateľmi alebo rodinou, všetci budú z týchto nafukovačiek ohúrení. Využijú ich deti pri šantení v bazéne, dospelí pri zábave s priateľmi alebo len tak na jednoduché leňošenie. 83 x 54 cm


Materiál: PVC

 

Tolerancia rozmerov + / - 3%

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • FarbaBiela
  • MotívDetský