Kancelársky stôl LOFT so zásuvkami

Množstvo:

162,30 € 

TUTMEB-07010

Moderný písací stôl v LOFT štýle je vkusný kus nábytku, ktorý sa skvele hodí do domácej pracovne a ateliéru, ale aj do izby pre mladých.

  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Moderný písací stôl v LOFT štýle je vkusný kus nábytku, ktorý sa skvele hodí do domácej pracovne a ateliéru, ale aj do izby pre mladých. Pozornosť upúta jeho minimalistická konštrukcia vyrobená z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe. Korpus a doska písacieho stola sú vyrobené z odolnej MDF dosky vo farbe dub sonoma. Celok pôsobí veľmi elegantne a originálne a zároveň je pevný a odolný.

 

Písací stôl sonoma má dve priestranné zásuvky, ktoré vám pomôžu udržať poriadok a mať potrebné veci vždy po ruke. Je to pohodlné riešenie, ktoré dobre funguje v mnohých miestnostiach. V zásuvkách nie sú žiadne úchytky, aby nenarúšali dizajn. Otvárajú sa zospodu potiahnutím k sebe. Rovnako je to aj so zatváraním – stačí ho zatlačiť až na doraz.

Stôl úspešne využijete nielen pri práci či štúdiu, ale aj ako toaletný stolík v spálni alebo na chodbe. Má obdĺžnikovú dosku s optimálnymi rozmermi 60 × 123 centimetrov, takže sa naň bez problémov zmestí notebook, monitor počítača a ďalšie veci. Výška celého kusu nábytku je 76 centimetrov, čo umožňuje umiestniť k nemu akékoľvek kreslo či stoličku - pre dieťa aj dospelého.

Korpus a doska - sú vyrobené z odolnej MDF vo farbe dub sonoma, ktoré dodávajú nábytku mimoriadnu eleganciu.

Technické parametre:

Tvar stolovej dosky: pravouhlý

Dĺžka stolovej dosky: 60 cm

Šírka dosky stola: 123 cm

Výška stola: 76 cm

Farba stolovej dosky: drevo

Materiál dosky stola: MDF

Zakončenie nohy: oceľ

Výrobca: Tutumi

Vlastnosti:

  • FarbaHnedá
  • MateriálDrevo

Podobné produkty

Vybrali sme pre Vás niekoľko alternatív, ktoré si zaslúžia pozornosť.