Posteľné prikrývky obojstranné krémovo bordovej farby

41,90 € 

no-285_49382

Uvažujete ako si vynoviť Vašu spálňu za pár sekúnd a bez nákladných investícií alebo potrebujete rýchlo zakryť Vašu posteľ pre prípad, že príde návšteva? Tu je riešenie. Prehozy a prikrývky na posteľ v originálnom dizajne Vám v tom pomôžu.

Množstvo:

 


Prinášame Vám moderné prehozy, ktoré oproti bežným prehozom majú tú výhodu, že sú obojstranné, takže máte hneď dva prehozy v jednom. Ak uvažujete o dekoračnej prikrývke na posteľ do Vašej spálne, už viacej nemusíte hľadať. Odteraz bude Vaša posteľ vždy elegantne ustlaná, takže už nebudete mať žiadne stresy z nečakanej návštevy. Čarovná prikrývka na posteľ je hneď na svojom mieste. Tieto prehozy sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou materiálu a precíznym vyhotovením. Materiály, ktoré sa používajú pri výrobe sú odborne vyberané a hlavne testované v praxi. Nemusíte sa báť, že sa Vám prehoz po krátkej dobe používania zničí alebo opotrebuje. Táto elegantná prikrývka na posteľ je veľmi príjemná na dotyk.

Okrem vankúšov Vám ponúkame aj hotové elegantné závesy, teplé a hrubé deky a posteľné obliečky, takže si môžete jednoducho vynoviť Váš domov. Nebudete potrebovať ani bytového dizajnéra. Sami si jednoducho zladíte Váš domov podľa seba. Ponúkame Vám prehoz na jednolôžko ale tiež prehoz cez manželskú posteľ.

Prehoz je zabalený v plastovom obale, takže ho môžete jednoducho skladovať alebo prenášať. Týmto sa okrem estetického prehozu stáva táto prikrývka aj praktickou. Ak tiež uvažujete o vhodnom darčeku, potom ho máte pred sebou.


 

šírka 170 cm x dĺžka 210 cm   

šírka 220 cm x dĺžka 240 cm  

 

 

80% bavlna, 20% polyester

 

Tolerancia rozmerov + / -3%

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • FarbaBordová
  • MotívModerný