Obliečky na vankúše s motívom lístia SKLADOM

Hľadáte niečo, čím by ste svoju domácnosť odlíšili? Ľanové obliečky na vankúše sú tou správnou voľbou. Vďaka kombinácii ľanu a bavlny, jemných nevtieravých farieb a ľahkej údržby sa stávajú tieto obliečky dokonalým bytovým doplnkom. 

6,23 € 

8,90 €

-30%

Pozor: Posledné kusy na sklade!

TT CM24 SKLADOM
tel
Množstvo:

Ľanové obliečky na vankúše sú ideálnym riešením na oživenie a spestrenie Vášho bytu či domu. Tieto obliečky sú vytvorené na základe najnovších trendov, a to vďaka kombinácii metariálov, jemných nevtieravých farieb a krásnych vzorov. Ich veľkou výhodou je, že sa nedajú len tak ľahko zašpiniť a teda sú vhodné aj do domácnosti plnej detí. 

 

Kombinácia materiálov vytvára spojene klasiky a moderného štýlu, čo v konečnom dôsledku prináša dokonalý efekt. Je na Vás či ich umiestnite do spálne, obývačky, alebo izby pre hostí, všade potešia Vaše oko a vzbudia závisť každej návštevy.

 

Odporúčame Vám vytvoriť si vlastnú sadu týchto obliečok, keďže k sebe dokonale ladia, pri čom jediným Vašim problémom bude to, kam ich umiestnite. Zahoďte za hlavu každodenné starosti všedných dní a relaxujte. 

 

ECO - ľan (kombinácia ľanu a bavlny) 

 

40 cm x 40 cm

 

Vďaka kombinácii materiálov sú obliečky nenáročné na údržbu a ľahko sa čistia. 

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

 


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaZelená
  • MotívKvetový