Kuchynské utierky na riad v bielej farbe

2,59 € 

SC4

Ste človek, ktorý si dá záležať aj na detailoch? Tak určite neprehliadnite naše kuchynské bavlnené utierky, na ktorých okrem klasických vzorov nájdete aj iné vyšívané motívy ovocia a kuchynských pomôcok. Kuchynské utierky Vás prekvapia aj mäkkým materiálom.

Množstvo:

  

Ak túžite po dokonalej a zladenej kuchyni, tak by ste nemali zabudnúť myslieť aj na malé kuchynské pomôcky ako utierky na riad. Ponúkame Vám kvalitné kúsky zo 100% bavlny, ktoré sa vyznačujú vysokou absorpciou vody, takže čas potrebný na utretie riadu sa Vám vďaka nim skráti a Vy ho budete môcť využiť inak. Ak hľadáte moderné a zaujímavé motívy, tak si určite vyberiete. Kuchynské utierky sú vyrobené z akostnej egyptskej bavlny, takže ich môžete bez obáv prať v práčke aj na vyšších stupňoch a ich farba ostane stále rovnaká. K utierkam si môžete zakúpiť aj ďalšie zaujímavé bytové doplnky ako prestieranie na stoly, obrusy, deky, závesy či koberce.

 

Rozmer: šírka 50 x dĺžka 70 cm 

Tolerancia rozmeru + / - 2%

 

Materiál: 100% bavlna

 

Zariaďujú si Vaši známi domácnosť? Podarujte im milý darček, ktorý sa im určite zíde. Ponúkame Vám kvalitné kuchynské utierky balené v elegantnej darčekovej krabičke.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaBiela
  • MotívBez motívu