Utierky do kuchyne bielej farby so vzorom modrej

Ste človek, ktorý si dá záležať aj na detailoch? Tak určite neprehliadnite naše kuchynské bavlnené utierky, na ktorých okrem klasických vzorov nájdete aj iné vyšívané motívy ovocia a kuchynských pomôcok. Kuchynské utierky Vás prekvapia aj mäkkým materiálom.

2,59 € 

SC1
tel
Množstvo:

  

Ak túžite po dokonalej a zladenej kuchyni, tak by ste nemali zabudnúť myslieť aj na malé kuchynské pomôcky ako utierky na riad. Ponúkame Vám kvalitné kúsky zo 100% bavlny, ktoré sa vyznačujú vysokou absorpciou vody, takže čas potrebný na utretie riadu sa Vám vďaka nim skráti a Vy ho budete môcť využiť inak. Ak hľadáte moderné a zaujímavé motívy, tak si určite vyberiete. Kuchynské utierky sú vyrobené z akostnej egyptskej bavlny, takže ich môžete bez obáv prať v práčke aj na vyšších stupňoch a ich farba ostane stále rovnaká. K utierkam si môžete zakúpiť aj ďalšie zaujímavé bytové doplnky ako prestieranie na stoly, obrusy, deky, závesy či koberce.

 

Rozmer: šírka 50 x dĺžka 70 cm 

Tolerancia rozmeru + / - 2%

 

Materiál: 100% bavlna

 

Zariaďujú si Vaši známi domácnosť? Podarujte im milý darček, ktorý sa im určite zíde. Ponúkame Vám kvalitné kuchynské utierky balené v elegantnej darčekovej krabičke.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaBiela
  • MotívBez motívu