Kuchynské utierky na rad sivej farby s potlačou

2,80 € 

NR 037

Ste človek, ktorý si dá záležať aj na detailoch? Tak určite neprehliadnite naše bavlnené kuchynské utierky, na ktorých okrem klasických vzorov nájdete aj iné vyšívané motívy ovocia a kuchynských pomôcok. Kuchynské utierky Vás prekvapia aj mäkkým materiálom.

Tento produkt je vypredaný.

Zobraziť novú kolekciu pre tento rok z kategórie ...

Kuchynské utierky
  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Ak túžite po dokonalej a zladenej kuchyni, tak by ste nemali zabudnúť myslieť aj na malé kuchynské pomôcky ako utierky na riad. Ponúkame Vám utierky do kuchyne zo 100% bavlny, ktoré sa vyznačujú vysokou absorpciou vody, takže čas potrebný na utretie riadu sa Vám vďaka nim skráti a Vy ho budete môcť využiť inak.

Kvalitné kuchynské utierky sú vyrobené z akostnej egyptskej bavlny, takže ich môžete bez obáv prať v práčke aj na vyšších stupňoch a ich farba ostane stále rovnaká. Ak hľadáte moderné a rôznorodé motívy, tak si určite vyberiete. K utierkam si môžete zakúpiť aj ďalšie zaujímavé bytové doplnky ako prestieranie na stoly, obrusy, deky, závesy či koberce.


50 x 70 cm


100% bavlna


Tolerancia rozmerov je +/- 3%


Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

Vlastnosti:

  • FarbaSivá
  • MotívModerný

Podobné produkty

Ľutujeme, ale tento produkt je už výpredaný, ide o starý model. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť tieto produkty z novej kolekcie