Štýlové hodiny na stenu čiernej farby s motívom pivového pohára

29,90 € 

z115

Do kuchyne si môžete dať hocijaké hodiny. Prečo ale nevyužiť možnosť a nevniesť do kuchyne trocha jedinečného štýlu? Vyberte si hodiny s motívmi, ktoré sa dokonale hodia do kuchyne, jedálne ale aj do kaviarne či reštaurácie.

Množstvo:

O PRODUKTE

Ženy by mohli rozprávať o tom, koľko času strávia v kuchyni a tiež to, koľkokrát sa za ten čas zadívajú na hodiny. Na to, aby bolo mäsko dobre prepečené a koláč nebol v rúre zbytočne dlho, je potrebné sledovať čas pozornejšie ako inokedy. Hodiny v našej ponuke sú dizajnovo prispôsobené tak, aby svojím štýlom a motívom, ktorý je na nich vyobrazený, ladili s kuchynským prostredím.


Vyberte si hodiny klasických tvarov alebo hodiny, ktoré sa skladajú z viacerých častí a tvoria tak jedinečný obrazec alebo sú súčasťou nápisu. Mať na stene zavesenú šálku kávy, čajník, či tanier s príborom nie je tradičným vybavením kuchyne. Všetky nástenné hodiny vo vybraných motívoch môžete pokojne umiestniť aj v priestoroch kaviarne či reštaurácie. Všetky hodiny z našej ponuky majú zabezpečený tichý chod, čo znamená, že nie je počuť ich tikanie.


ROZMER

Šírka: 30 cm

Výška: 41 cm

 

MATERIÁL

Materiál hodín pozostáva z PMA - je to akrylové sklo, ktoré obsahuje aj lesk. Je veľmi podobný klasickému sklu, s tým rozdielom, že je podstatne ľahší. Pri výrobe sa dbá na presnosť, dôkladnosť a precíznosť.


ff


DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

Pri balení hodín sa dbá, aby nedošlo k poškodeniu a tovar Vám bol doručený bez chýb. Každá  hodina je zabalená v hrubej kartónovej krabici.


kkk

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

  • FarbaČierna
  • MotívModerný