Béžový hrnček s nápisom I LOVE DAD

4,90 € 

FAMILY KUB 02

Nezáleží na tom, či ste kávičkár, alebo si ráno dáte radšej čaj. Váš deň môže byť pekný už od začiatku, a to tým, do akého hrnčeka si k raňajkám spravíte obľúbený nápoj. Vyberte si šálku, ktorá Vás vystihuje. Hrnček je vhodný tiež ako darček. Každý si predsa rád oddýchne pri vôni kávy alebo čaju.

Množstvo:

Chvíle oddychu a pohody sa pre mnohých spájajú s hrnčekom obľúbeného nápoja a je jedno, či je pre Vás synonymom relaxu vôňa kávy, alebo čaj spojený s čítaním knihy. Hrnček, môže byť tiež nástrojom, ktorý vysloví osobné vyznanie za Vás. Povedzte, že máte radi svojich rodičov alebo blízku osobu prostredníctvom nápisu či potlače na hrnčeku. Môžete tak veľmi jednoducho spríjemniť pomalé prebúdzanie sa pri raňajkách či prestávku v práci nie len sebe, ale aj ľuďom, ktorých máte radi.


V našej ponuke nájdete štýlové hrnčeky vhodné pre každého muža či ženu, ale aj hrnčeky, ktoré sú potlačou či výrokom konkrétne určené napríklad mame či otcovi. Hrnčeky na kávu alebo čaj sú vhodné na používanie v mikrovlnnej rúre. Vďaka tomu, aby ste sa nápisom, ktoré sú na šálkach, tešili čo najdlhšie, sa neodporúča umývať ich v umývačke riadu.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

Objem hrnčeka: 325 ml

Neumývať v umývačke riadu.

Možno používať v mikrovlnnej rúre.

  • FarbaBéžová
  • MotívModerný