Béžový porcelánový hrnček s potlačou

Množstvo:

4,90 € 

FAMILY KUB 04

Nezáleží na tom, či ste kávičkár, alebo si ráno dáte radšej čaj. Váš deň môže byť pekný už od začiatku, a to tým, do akého hrnčeka si k raňajkám spravíte obľúbený nápoj. Vyberte si šálku, ktorá Vás vystihuje. Hrnček je vhodný tiež ako darček. Každý si predsa rád oddýchne pri vôni kávy alebo čaju.

  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Chvíle oddychu a pohody sa pre mnohých spájajú s hrnčekom obľúbeného nápoja a je jedno, či je pre Vás synonymom relaxu vôňa kávy, alebo čaj spojený s čítaním knihy. Hrnček, môže byť tiež nástrojom, ktorý vysloví osobné vyznanie za Vás. Povedzte, že máte radi svojich rodičov alebo blízku osobu prostredníctvom nápisu či potlače na hrnčeku. Môžete tak veľmi jednoducho spríjemniť pomalé prebúdzanie sa pri raňajkách či prestávku v práci nie len sebe, ale aj ľuďom, ktorých máte radi.


V našej ponuke nájdete štýlové hrnčeky vhodné pre každého muža či ženu, ale aj hrnčeky, ktoré sú potlačou či výrokom konkrétne určené napríklad mame či otcovi. Hrnčeky na kávu alebo čaj sú vhodné na používanie v mikrovlnnej rúre. Vďaka tomu, aby ste sa nápisom, ktoré sú na šálkach, tešili čo najdlhšie, sa neodporúča umývať ich v umývačke riadu.

 

Objem hrnčeka: 350 ml

Neumývať v umývačke riadu.

Možno používať v mikrovlnnej rúre.

 

Upozorňujeme, že každý počítač zobrazuje farby podľa individuálnych nastavení.

Zaujímavé doplnky

Vlastnosti:

  • FarbaBéžová
  • MotívModerný

Podobné produkty

Vybrali sme pre Vás niekoľko alternatív, ktoré si zaslúžia pozornosť.

Iní zákazníci si tiež kúpili