Detský biely koberec so sloníkmi

Izba Vášho dieťatka už nemusí viac pôsobiť chladným a nevľúdnym dojmom. Zakúpte mu do jeho kráľovstva hračiek detský koberec, ktorý svojimi farbami a veselými motívmi premení celú miestnosť na krajinu fantázie.

50,90 € 

TDK3
tel
Množstvo:

Dôležitou súčasťou detskej izbičky je nepochybne koberec, ktorý  sprevádza Vaše dieťa už od lozenia po štyroch, pri prvých krôčikoch, keď utlmí  nevydarený pokus o chôdzu, až po časy hier, kedy najlepším priestorom je práve podlaha. Naše mäkké detské koberce Vám zabezpečia svojimi pestrofarebnými motívmi zvieratiek a  kvietkov príjemnú atmosféru a dopomôžu k rozvoju zmyslového vnímania u detí a podporia ich tvorbu predstavivosti. Umiestnite koberec pred posteľ a Váš drobček pri schádzaní z nej nebude pobehovať bosý po podlahe alebo do stredu miestnosti a umožnite mu tak dostatočný priestor na hry. Na našej stránke nájdete aj prehozy na detské postele, posteľné obliečky s obľúbenými detskými rozprávkovými postavičkami alebo obliečky na vankúšiky. Zariaďovanie detskej izby bude s nami zábavné a jednoduché.


Rozmer koberca:

šírka 120 x dĺžka 140 cm  

šírka 140 x dĺžka 200 cm  

šírka 165 x dĺžka 235 cm  

šírka 200 x dĺžka 300 cm  

 

Dĺžka vlasu: 1 cm 

Materiál: 100% Polyakryl 

Zháňate vhodný darček pre svoje deti alebo vnúčatá? Ideálnym tipom je koberec na hranie, ktorý ich poteší svojimi motívmi a farbami.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaBiela
  • MotívDetský