Hrubá mäkká deka sivej farby

Hľadáte deku, ktorá Vám spríjemní sychravé večery pred televíziou alebo pri čítaní knihy? Naše farebné prikrývky Vás určite očaria svojou nezameniteľnou mäkkosťou, hrejivosťou a ľahkosťou. Deka je aj štýlovým doplnkom na gauč, ktorý môžete použiť vo vlastnej obývačke, ale poslúži tiež ako moderný darček, ktorým zaručene prekvapíte.

23,90 € 

16362 LAZY STEEL
tel
Množstvo:Obohaťte svoju obývačku štýlovými a hrejivými dekami. Potrebujete ochrániť sedačku pred rýchlym zničením alebo fľakmi? Deku môžete použiť aj ako prehoz na gauč alebo kreslo. Pestrá škála farieb  Vám umožňuje vybrať si vhodný odtieň, s ktorým Vaša izba bude vyzerať zladene a vkusne. Výnimočne jemné deky Vám padnú hneď do oka a po zakúpení sa ich nebudete chcieť vzdať.


Deku môžete kľukne využiť aj ako dekoračný prehoz na posteľ, vďaka ktorému spálňa alebo detská izba bude vyzerať každý deň upravene. Deka z kvalitného materiálu Vám zaručene nebude púšťať vlákna, po vypraní nestratí na svojej kvalite a ani sfarbení, takže Vám vydrží niekoľko rokov a nebudete mať starosti so zakúpením novej. 

 

Šírka 150cm x dĺžka 180cm

Šírka 170cm x dĺžka 200cm

 

100% mikrovlákno

 

Tolerancia rozmerov je +/- 3%.

Špeciálne vrecko zabráni vykĺznutiu nôh.

Pohodlná hrubá a mäkká deka pre chvíle oddychu.

Veľké rukávy poskytnú dostatok slobody a pohodlia.

Deka má dve vrecká na uloženie užitočných vecí ako mobil, kniha alebo diaľkové ovládanie.

 

Upozorňujeme, že zobrazenie farieb závisí od individuálnych nastavení každého počítača.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

  • FarbaSivá
  • MotívBez motívu