Prosíme Vás o trpezlivosť, intenzívne pracujeme na doručení všetkých objednávok. Ďakujeme.

Nápis na stenu Life is beautiful

Množstvo:

12,90 € 

n5

Vytvorte si domácnosť, ktorá k Vám bude prehovárať. Nápisy na stenách dodajú Vaším stenám originálny dizajn, zútulnia domov či dokonca privítajú Vašich hostí. Vybrať si nástennú dekoráciu z našej ponuky bude pre Vás hračka.

  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Ani vy si neviete predstaviť steny u Vás doma bez žiadnej dekorácie? Nástenné obrazy v tomto prípade patria ku klasike, ktorú pozná a má doma každý. Svoj domov si môžete ozdobiť aj tak, že siahnete po niečom, čo Vášmu interiéru prinesie jedinečný a originálny vzhľad. S našou ponukou dekoračných nápisov na stenu môžete privítať svojich hostí, môžu Vás povzbudiť pri práci či dokonca pripomenúť, že život je nádherný.


Tieto dekorácie na stenu sú vhodné na umiestnenie v interiéri. Krásne sa budú vynímať v ktorejkoľvek izbe, v kancelárskych či v rôznych verejných priestoroch. Vyberte si nápisy rôznych farieb podľa toho, ako sa to hodí práve Vám. Aplikácia týchto nápisov na stenu je jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Na zadnej strane dekorácie sú špeciálne lepiace pásky, pomocou ktorých tieto bytové doplnky na stenu nalepíte a budú dobre držať na svojom mieste. Nečaká tak na Vás náradie ani zbytočné diery v stene. 


 

Výška 20 cm

Šírka 50 cm

Hrúbka 3 mm


Sú vyrobené z vysokokvalitného akrylu, ktorý vyzerá ako sklo, ale je oveľa ľahší. 


ff


Dekorácie na stenu majú vysoký lesk.Na ich spodnej strane sa nachádzajú penové obojstranné pásky. Stačí odstrániť papieriky z pásky a jednoducho dekoráciu pritlačiť na stenu. Následne je potrebné odstrániť vrchnú fóliu, ktorá chráni výrobok pred poškriabaním.

 

Balenie: Dekorácie sú balené v krabici z lepenky a obalené v bublinkovej fólii aby sa predišlo ich poškodeniu pri preprave. 


kkk


Možnosť výberu farby: áno


Vlastnosti:

  • FarbaČierna
  • MotívModerný