Záhradný bazén s filtráciou 305 x 76 cm

Množstvo:

120,70 € 

FAJ682

Užite si leto naplno aj u Vás doma. Doprajte si kvalitný bazén, ktorý si môžete postaviť na záhrade alebo pri chate a vychutnávať si relax s rodinou či priateľmi.

  • široká ponuka8000+ produktov v našej ponuke
  • two spinning arrowsVrátenie tovaru do 14 dní
  • commercial van vehicleDoprava ZADARMO od 200,00 €
  • spokojní zákazníci100tis+ spokojnych zákazníkov

Detaily:

Nie je väčší relax počas horúcich letných dní ako príjemné osvieženie sa vo vlastnom bazéne. Vlastný bazén Vám zabezpečí maximálne pohodlie a súkromie. Výhodou nadzemného bazéna je cenová dostupnosť a rýchla montáž. Nadzemný bazén môžete jednoducho zložiť a premiestniť. 

 

Ako si vybrať správny bazén?

Pri výbere vhodného bazéna je potrebné zvážiť kam ho chcete umiestniť, koľko naň máte priestoru a koľko ľudí bude bazén využívať. Vybrať si môžete klasický bazén pre 2-4 osoby prípadne veľký rodinný bazén, ak naň máte dostatočný priestor. V našej ponuke nájdete kvalitné bazény s konštrukciou aj bez, bazény rôznych veľkostí a tvarov, teda klasické obdlžníkové, okrúhle a tiež oválne bazény. Mysleli sme však aj na najmenších milovníkov kúpania a práve pre tých sme našu ponuku obohatili o bazénové zábavné a hracie centrá.

 

Špecifikácie:

Materiál: Trojvrstvové PVC s nylonovou výstužou zo sieťoviny

Rozmery: 305 x 76 cm

Kapacita:  4383 l

Súčasť balenia: filtrácia

Podobné produkty

Ľutujeme, ale tento produkt je už výpredaný, ide o starý model. Ako alternatívu Vám môžeme ponúknuť tieto produkty z novej kolekcie